همایش کوک‌تد در اولین دوره‌ی جشنواره‌ی ملی کوکباز

نخستین رویداد استارتاپی کوک‌تد در اولین دوره از جشنواره‌ی ملی کوکباز برگزار شد. فلسفه‌ی رویداد کوک‌تد نگاهی جدید به کسب‌وکارهای راه‌اندازی شده توسط بازایستادگان نیروهای مسلح و خانواده‌های محترمشان است. این رویداد با سخنرانی جناب آقای دکتر ابراهیم محمود‌زاده، مدیرعامل محترم ساتا، امیر پزشک فرشاد نجفی‌پور، جانشین محترم مدیرعامل ساتا، جناب آقای مهندس علیدوستی، دبیر محترم جشنواره‌ی کوکباز، آقای دکتر معیری، کارآفرین نمونه‌ و استاد دانشگاه و علی کربلایی، از شرکت مهرگان تأمین پارس برگزار شد. همچنین در این رویداد پنل چالش‌ها و فرصت‌های بازنشستگان و نقش آن‌ها در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا با حضور جناب آقای دکتر صبغی، ریاست محترم انجمن آلزایمر ایران، سردار مجردی، مشاور محترم مدیرعامل ساتا، دکتر آدین سلام‌زاده، مدیرعامل محترم شتاب‌دهنده‌ی سریر و آقای علی کربلایی، کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری شرکت مهرگان تأمین پارس برگزار شد.

رویداد کوک‌تد با هدف ارائه‌ی ۹ تیم استارتاپی که همگی آن‌ها وابسته به بازنشستگان نیروهای مسلح و خانواده‌های محترمشان بودند، برگزار شد. ۵ تیم برتر این رویداد عبارت بودند از:

۱- حالا ورزش: استارتاپی فعال در حوزه‌ی خدمات ورزشی که پلتفرمی برای ورزشکاران و مجموعه‌های ورزشی به منظور مقایسه، رزرو و خرید خدمات ورزشی ارائه می‌کند.

۲- آف‌فود: آف‌فود سامانه‌‌ی جامع فروشگاهی آنلاین مبتنی بر بلاک‌چین و بستری برای ارائه‌ی محصولات و خدمات در فضای اینترنت است که فاز اول آن بر صنایع غذایی تمرکز دارد.

۳- دوتست: این استارتاپ در زمینه‌ی برگزاری آزمون‌ها و آموزش‌های آنلاین فعالیت می‌کند.

۴- تیک‌طب:‌ اپلیکیشن تیک‌طب با ارائه‌ی روش‌های نوین مبتنی بر فناوری دسترسی به خدمات پزشکی، پرستاری، پیراپزشکی، مشاوره‌ای و مامایی را در محل مورد نظر تقاضیان فراهم می‌کند.

۵- ناجیان: این استارتاپ در صدد ایجاد پلتفرمی برای ارائه‌ی خدمات درمانی در منزل و محل کار از جمله پانسمان و بانداژ، آتل‌بندی، تزریقات و مراقبت از بیماران است.

 از میان این ۹ تیم ارائه دهند، ۳ تیم برتر به انتخاب داوران محترم این رویداد به منظور دریافت حمایت‌های مادی و Smart money انتخاب شدند و در اختتامیه جشنواره‌ی کوکباز حوایز نفیسی به آن‌ها تقدیم شد.
 
در روز دوم این همایش نیز کارگاهی آموزشی با موضوع توسعه‌ی فردی و Coaching با تمرکز بر هنر بهسازی عملکرد افراد در زندگی و کسب‌وکار با شرکت استارتاپ‌های حاضر در جشنواره و افراد علاقه‌مند برگزار شد.
 
 
 
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این وب سایت، محفوظ و متعلق به موسسه آموزشی سپید می‌باشد.