رویداد سپیدار دو_ ارائه 10 کسب وکار سالمندی

دومین پیش‌رویداد مرکز نوآوری سپید تحت عنوان "سپیدار۲" باهدف آشنایی با مجموعه‌های فعال در حوزه سالمندی و چالش‌های سالمندان در روز دوشنبه ۳ بهمن ماه 1401در مرکز رویدادهای ۱۰۰استارت‌آپ با حضور سخنرانان و کارشناسان این حوزه برگزار و مباحث مهمی در حوزه سالمندی، بازنشستگی و صنعت طول عمر مطرح شد. در این رویداد ۱۰ کسب‌وکار استارتاپی موفق در حوزه سالمندی، کسب‌وکار خود را در ۱۰۰ دقیقه ارائه کردند. "سپیدار۲" مقدمه‌ای برای رویداد سرمایه‌گذاری سپیدار می‌باشد که هدف آن سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌های حوزه سالمندی و بازنشستگی است که در 12 اردیبهشت 1402 سال جاری برگزار می‌شود.

سعید زاهدی مدیر مرکز نوآوری سپید در این رویداد به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: حوزه سالمندی، حوزه بسیار مهمی در دنیا محسوب می‌شود و نیاز جهان بر این است که در این زمینه کسب‌وکارهای متنوعی راه‌اندازی شود. تاکنون در دنیا حدود یک میلیارد سالمند شناسایی شده و در این حوزه کسب‌و‌کارهای زیادی شکل گرفته است که آن‌ها علاوه بر تامین نیازهای سالمندان، تولید ثروت کرده‌اند. از سوی دیگر باتوجه به اینکه در کشور ما هرم سنی در حال تغییر است می‌بایست در این حوزه به کسب‌وکارهای نوینی فکر کنیم که علاوه بر حل چالش‌های سالمندان کشور، از این طریق درآمدزایی نیز حاصل شود.

در این رویداد زهره آشوری از مجموعه وقت زندگی، سمیرا گل محمدی از مرکز درمان در منزل امداد، آزاده سادات ترابی از رادیو ریشه، مهدی زاهدی اول از سرو هانا، احسان دربانیان از بانک زمان، حامد عزیزی از آسانیسم، فرزاد جوانکاری از کوکباز، امیر سرعتی از توان سازان فردا، مهری سادات موسوی از جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی و آرش برجی خانی از هلثیو به ارائه و معرفی کسب‌و‌کار استارتاپی خود پرداختند.

    

تمامی حقوق این وب سایت، محفوظ و متعلق به موسسه آموزشی سپید می‌باشد.
Developer & Designer | Hossein Donyadideh